СФНУ
12
Років досвіду
5
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
8
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
4898
Останній візит на сайт
сьогодні

Портфоліо реалізованих об’єктів (69)

  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    37 500 $
    577 $/м²

    Квартальна вулиц вул. (Гладкова), 33

    3 кімнати
    65 / 44 / 8 м²
    поверх 6 з 9
    1 р. 5 міс. тому
    У продажу 3х кімнатна квартира у самому центрі 12 квартала на перехресті з вулицею Інженерна. Всі кімнати окремі. Сан.вузол розділений. Поверх 6 із 9. Є комора біля кухні, яка утворює площу кухні 10 м2 при обʼєднанні. Балкон+лоджія. Заміна труб на опалення по всьому стояку. Вся інфраструктура району у кроковій доступності . Чекаю на перегляди .
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    20 000 $
    606 $/м²

    житловий масив Тополя-3 вул., 55

    1 кімната
    33 / 17 / 9 м²
    поверх 11 з 16
    1 р. 5 міс. тому
    Продам однокімнатну квартиру ж/м Тополь-3 ( район кінотеатра « Січ») Квартира в жилому стані, загальна площа 33 м²: кімната 17 м² та простора кухня- 8,7 м2. Лоджія застіклена. Квартира світла та тепла. Поверх 11 із 16-поверхового будинку. Доглянутий двір, чистий під’їзд. Розвинена інфраструктура: поряд магазини, школи, дитячі садки, зручна транспортна розв’язка. Ідеальний варіант для комфортного життя!
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    34 000 $
    607 $/м²

    Дениса Котенка вул. (152-ї Дивізії), 6

    2 кімнати
    56 / 30 / 8 м²
    поверх 2 з 5
    1 р. 7 міс. тому
    Продам простору квартиру « Сталіна» на 12 кварталі по вулиці 152 Дівізії. Пропонуємо до вашої уваги чудову 2-кімнатну квартиру площею 56 м² у цегляному будинку з товстими стінами. Поверх-другий із п’яти. Заміна проводки, труб , вікон. Планування: - Окремі кімнати, що забезпечують комфорт і затишок. - Окремий санвузол. - Балкон у одній із кімнат, де можна насолоджуватись свіжим повітрям. - Просторий коридор. - Кухня площею 7,6 м² – ідеальне місце для приготування та сімейних вечерь. Розташування: зручна локація – поруч магазини, дитячий садок, школа, спортивний комплекс. Ця квартира – відмінний варіант для сім’ї, яка цінує комфорт і зручність у кожному аспекті життя. Не пропустіть сві...
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    55 000 $
    1 019 $/м²

    Ніла Армстронга вул. (Казакова), 3

    1 кімната
    54 / 20 / 20 м²
    поверх 2 з 5
    1 р. 7 міс. тому
    Пропонуємо до вашої уваги сучасну квартиру в клубному будинку 2020 року побудови. Квартира знаходиться на 2-му поверсі 5-и поверхового будинку. Опис квартири: - Планування- кухня-вітальня та спальня. - Меблі та техніка- все залишається в квартирі. - Стан- відмінний, все нове та готове до використання. Переваги розташування: - Розвинена інфраструктура, поруч парк. - Зручна транспортна розв'язка, легкий доступ до основних магістралей міста. Ця квартира ідеально підійде для комфортного проживання. Звертайтеся за детальною інформацією та домовляйтеся про перегляд!
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    57 000 $
    1 188 $/м²

    Високовольтна, 14 д

    2 кімнати
    48 / 28 / 11 м²
    поверх 11 з 12
    1 р. 7 міс. тому
    ЖК Сімейний/ Підстанція/ Гагаріна Ця приваблива квартира у новому будинку, зведеному у 2017 році, пропонує вам не лише затишне проживання, а й захоплюючий погляд на ж/м Перемогу, та розлив річки Дніпро. Отже і схід сонця буде вас заряджати на весь день. Загальна площа квартири - 48 кв.м., і вона розрахована на ваш комфорт і зручність. Спланована у дві просторі кімнати- дитячу, де кожен маленький мрійник зможе здійснити свої фантазії, та основну кімнату з виокремленою зоною відпочинку. Натхненно спроектована вбудована кухня на лоджії, дозволить вам насолоджуватися кулінарними шедеврами, насиченими світлом та свіжістю повітря. Ця квартира - це мрія для тих, хто цінує комфорт та видовищ...
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    6 500 грн/міс

    Богдана Хмильницького, 114

    1 кімната
    30 / 17 / 5 м²
    поверх 3 з 5
    1 р. 9 міс. тому
    Здам 1 кімнатну квартиру на проспекті Богдана Хмельницького, 114. Квартира в гарному стані. Є все необхідне для комфортного проживання. Газ, гаряча вода- газова колонка. В кроковій доступності вся інфраструктура району.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    5 500 грн/міс

    Богдана Хмельницького просп. (Героїв Сталінграда), 47

    1 кімната
    31 / 18 / 6 м²
    поверх 1 з 5
    1 р. 9 міс. тому
    Здам 1 кімнатну квартиру на проспекті Богдана Хмельницького,47. Житловий стан. Газ відключений. Ціна 5500 грн БЕЗ додаткової плати за комунальні.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    6 000 грн/міс

    Олександра Поля просп. (Кірова), 117

    1 кімната
    31 / 18 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    1 р. 9 міс. тому
    Здам 1 кімнатну квартиру на О. Поля ,117 перехрестя з вулицею Вакуленчука . Квартира в жилому стані вікна поміняні на м/п. Диван не великий, тому для одного чоловіка.
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    34 000 $
    304 $/м²

    Дивізіонна, 25

    112 / 70 / 9 м²
    1 поверх
    9 сот
    5 кімнат
    1 р. 10 міс. тому
    У продажу просторий будинок у Краснопіллі по вулиці Дивізіонна, Чечеловського району. Площа становить 1112 м2, житлова 70 м2, кухня 9 м2. Ділянка 8,4 сотки. Опалення газове. Планування- 5 кімнат, кухня, ванна кімната , два коридора, вхід у погріб, горище. Будинок в жилому стані, висота стелі- 3 м. Доглянутий сад, город, є поливна система. Водопостачання, газ та світло централізовані- лічильники на все. Гарна дорога до будинку по вул. Татарській. Чекаю на перегляди.
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    45 000 $
    865 $/м²

    Василя Сухомлинського вул. (Совхозна), 69

    2 кімнати
    52 / 30 / 8 м²
    поверх 5 з 9
    1 р. 10 міс. тому
    Продам 2-х кімнатну квартиру, 52 м2 по аул. Василя Сухомлинського ,69 , Слобожанське. Пропонується до продажу простора 2х кім. квартира з окремими кімнатами загальною площею 52 м². Квартира знаходиться на 5-му поверсі 9-поверхового цегляного будинку. Основні характеристики: + опалення- Автономне газове + капітальний ремонт , меблі, техніка + лоджія -засклена і утеплена + двір оснащений дитячим майданчиком, альтанкою та доглянутими газонами Інфраструктура: Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою. У кроковій доступності знаходяться магазини, аптеки, школи, дитячі садки, зупинки громадського транспорту та інші об'єкти соціального значення. Ця квартира є чудовим варіант...
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    40 000 $
    816 $/м²

    житловий масив Тополя-2 вул., 7

    2 кімнати
    49 / 28 / 8 м²
    поверх 1 з 9
    1 р. 11 міс. тому
    Пропоную вашій увазі квартиру з капітальним ремонтом Тополь-2, буд.7. Площа квартири 49 м2, кімнати окремі. Лоджія застіклена капітально. В пропозицію продажу входять меблі та техніка. Будинок цегляний з доглянутим зеленим двором, з дитячим майданчиком. В кроковій доступності вся інфраструктура жилого масиву. Пропозицію під програму єВідновлення - розглянемо.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    22 000 грн/міс

    Шевченка вул., 51 л

    2 кімнати
    55 / 30 / 10 м²
    поверх 8 з 19
    2 р. тому
    Елітна квартира класу LUX в самому центрі міста на Катеринославському бульварі. Навколо комплексу сконцентрировані найкращий ТРЦ Cascade Plaza, супермаркет Le Silpo, ділові центри Босфор, ENIGMA. Гарний вид на місто і бульвар з фонтанами. У квартирі виконаний якісний ремонт. Повна комплектація сучасними меблями і технікою. Спланована:кухня-студія, окрема спальня, гардероб, простора ванна кімната. По усій квартирі тепла підлога. Встановлені фільтри очищення води, заведений інтернет, лічильники, дахова котельна. ЖК компанія, що управляє, низькі комунальні платежі. Поверх-8 із 19. Площа-65 м2.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    8 500 грн/міс

    Героїв просп., 23

    2 кімнати
    52 / 30 / 8 м²
    поверх 1 з 9
    2 р. тому
    Сдам две комнаты в 3х комнатной квартире( одна закрыта) - проспект Героев,23. Ухоженный двор с парковкой, футбольным полем, зонами отдыха. В квартире есть все для комфортной жизни.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    6 000 грн/міс

    Олександра Поля просп. (Кірова), 117

    1 кімната
    30 / 18 / 6 м²
    поверх 4 з 5
    2 р. тому
    Квартира у цегляному будинку на куту О. Поля та Леоніда Стромцова. Поверх 4 із 5. Для одного чи пари.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    7 500 грн/міс

    Дениса Котенка вул. (152-ї Дивізії), 1

    2 кімнати
    44 / 28 / 6 м²
    поверх 5 з 5
    2 р. 1 міс. тому
    Здам 2-кімнатну квартиру по вулиці 152 Дивізії ( район КДЦ). Кімнати прохідні, Стан чистий, акуратний. Двостороння світла квартира. Спальних місць-3.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    6 500 грн/міс

    житловий масив Тополя-3 вул., 54

    1 кімната
    40 / 19 / 6 м²
    поверх 1 з 14
    2 р. 1 міс. тому
    Сдам 1 кімнатну гостинку - Тополь-3 за кінотеатром «січ». Квартира в приємному стані, є все для комфортного життя. Спальних місць-4. Дві лоджі - з кімнатами і кухнею. У домі консьєрж. В шаговой доступності вся інфраструктура району.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    7 000 грн/міс

    Криворізька вул., 26

    1 кімната
    30 / 16 / 6 м²
    поверх 1 з 2
    2 р. 2 міс. тому
    Здам 1 кімнатну квартиру на вул. Криворізький, Чечелівський район. Квартира з ремонтом меблями та технікою. Газова колонка. Чиста, ніколи не здавалася. Дуже тепла. Вікна у двір.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    15 000 грн/міс

    Крутогірний узвіз (Рогальова), 20-А

    1 кімната
    48 / 20 / 15 м²
    поверх 7 з 18
    2 р. 2 міс. тому
    Крутогірний узвіз/ Набережна/ Центр Будинок з білої цегли 2017 року. Дуже тепла, підлога з підігрівом. Салам квартиру 48 м2, сплановану в кухню-студію, спальню, санвузол, велика лоджію. Все необхідне для комфортного життя - всі меблі та техніка в наявності.
  • здано
    Консалтингове агентство КВ
    16 000 грн/міс

    Старокозацька вул. (Комсомольська), 7

    1 кімната
    70 / 18 / 25 м²
    поверх 5 з 5
    2 р. 3 міс. тому
    Оренда квартири у самому центрі міста, Старокозацька, 7. Квартира з сучасним ремонтом та автономним опаленням. Площа-70 м2. Спланована в кухню -студію, вітальню та простору вану кімнату. Висота стелі 3, 5 метрів. Велике арочне вікно з видом у центр міста. Сучасні меблі та техніка. Закритий двір зі своїм містом для паркування. У кроковій доступності весь центр міста. Телефонуйте, щоб домовитись на перегляди.
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    33 000 $
    825 $/м²

    Запорізьке шосе, 38

    1 кімната
    40 / 17 / 7 м²
    поверх 5 з 14
    2 р. 3 міс. тому
    Продам 1 кімнатну квартиру Тополь-1, Запорожское шоссе,38. Хата в білій церкві. Від 5 до 14. Площадь-40 м2 , не стандартний рубанок, великий коридор, лоджия. Абсолютна справність кондиціонера, техніки та меблів. Чистый подъезд, МПО. Ліфт працює. В шаговой доступності АТБ, стоянка, школа, дитячий сад, в будинку знаходиться медична клініка. Транспортна термінологія. Просмотры квартиры- поворенности. з повагою, Яна Романько, консультант КВ.
  • продано
    Консалтингове агентство КВ
    31 900 $
    798 $/м²

    Запорізьке шосе, 38

    1 кімната
    40 / 18 / 7 м²
    поверх 5 з 14
    2 р. 3 міс. тому
    Продам 1 кімнатну квартиру на Запоріжському шосе поблизу такі райони, як Підстанція, 12 квартал, ж/м Сокіл, ж/м Тополь 1,2,3, Космічна. Будинок цегляний 1991 року, доглянутий під’їзд, великий ліфт. В цьому будинку дві часті лікарні, парковка, дитячий майданчик. Купуючи квартиру у цьому будинку, ви зберігаєте гроші, бо це ліквідний варіант буде ще не одне 10-и річчя. Квартира потребує ремонту за вашим смаком, але стан жилий. Лоджія через всю квартиру, яка захищає від холоду та палючого сонця. Чекаю вас на перегляди в зручний час . Будинок та двір: Будинок 1991 року, цепляний. Просторий підʼїзд з ремонтом. Ліфт працюючий. Інфраструктура: У будинку два медичних заклади, неподалік АТБ,...
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.